IQ Option 4.0 obchodní software

Softwarové balíčky IQ Option se dočkaly velkých změn. Jsou teď propracovanější a ještě lákavější. Všechny prvky uživatelského rozhraní jsou založeny na technologii WebGL, která zobrazuje komplexní, trojrozměrné grafické prvky přímo ve Vašem prohlížeči.

Uživatelsky přívětivý software pro nejlepší obchodní zkušenosti

 

Už jste se někdy pokoušeli vměstnat devět burzovních grafů na jednu obrazovku? Vyřešili jsme tento hlavolam díky technologii Emscripten implementované v našem nejnovějším obchodním terminálu, který snadno přenáší kódy desktopových aplikací na webové stránky.

Díky vylepšení uživatelského rozhraní se software IQ Option stal pro další profesionální desktopové systémy nezanedbatelným konkurentem.  Od teď můžete volit z tuctů umístění a nastavení grafů. Nejnovější upgrade také umožňuje měnit rozměry každého okna prohlížeče nezávisle na sobě.

 

Přehled historických kotací za poslední dva roky

 

Jak byste mohli analyzovat kotace bez historických dat za poslední dny, týdny a měsíce? Přesná analýza kotací je nemyslitelná bez nezbytných dat a softwaru. Právě proto nejnovější verze IQ Option podává více informací o trzích než kdy před tím. Vylepšená aplikace přináší možnost prohlížení historických kotací za poslední dva roky. Je to poprvé, kdy jeden z vedoucích obchodních softwarů umožňuje analýzu kotací a nákup akcií v jednom okně. To vše díky IQ Option.

 

Svícové grafy nově ukazují burzovní data až po dobu jednoho měsíce

 

Analýza svící je nyní nejjednodušší a komplexnější než kdy předtím. Časový úsek pro vytvoření svící se nyní pohybuje v rozmezí 5 sekund až jednoho měsíce. Jen zvolte rozmezí, které zrovna potřebujete.

 

Nové indikátory činí technickou analýzu aktiv ještě jednodušší

 

Obchodní terminál IQ Option nyní dosáhl profesionálnější úrovně a umožňuje snadnější analýzu. Poslední verze programu obsahuje škálu nových propracovaných indikátorů, včetně MACD, parabolic SAR, stochastic oscillator a awesome oscillator. IQ Option 4.0 nabízí nejvíc možností pro technickou analýzu než kdy předtím.

 

Fibonacciho linie

 

Linie podpory a odporu jsou dva nejpoužívanější analytické nástroje na burzovním trhu. IQ Option 4.0 dosáhl další úrovně v užívání Fibonacciho linií. Nejenom že umožňuje přesné určení síly trendu, ale také ukazuje korekční úrovně zcela jasným a úsporným způsobem.

 

Schodové grafy

 

Vylepšený schodový graf (histogram) výrazně zlepšují analýzu dlouhodobých trendů. Schodové grafy v IQ Option zabírají méně místa než liniový nebo plošný graf a zároveň poskytuje stejná data jako svíce. Každý schod ukazuje otevírací cenu podkladového aktiva, zavírací cenu a minima a maxima ve stanoveném období.

 

Rychlý obchodní software pro Mac a Windows

 

Můžete si stáhnout a nainstalovat novou verzi IQ Option na svém počítači. Optimalizovaný klient pro PC běží v systémech Mac a Windows. IQ Option je multiplatformní software, který využívá technologii OpenGI, aby tak zajistil výkonnost platformy, která nebude negativně ovlivněna výkonností Vašeho počítače.

JEDNODUCHÝ A SPOLEHLIVÝ
VÝBĚR PENĚZ
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
Sofort Direct