IQ Option broker

„Zprostředkovatel IQ Option vznikl v roce 2013. Stal se jedním z nejpopulárnějších evropských zprostředkovatelů. Je určen začátečníkům. Vypadá jako hra. Tato skutečnost se stala hlavním důvodem růstu popularity IQ Option. Pojďme zjistit, co je tento zprostředkovatel zač.

Podmínky obchodování na IQ Option

Demo účet lze získat pouze několika kliknutími, a to zcela zdarma a bez skrytých poplatků. Avšak budete vyzvání k založení živého účtu. Ale! Podmínky nabídky pro demo a živý režim se mohou významně lišit. Pokud vaše obchodní strategie vám vynese digitální zisk, nebude vždy tak výhodný jako na živém účtu.
 
Z názorů na fórech vyplývá, že zprostředkovatel může libovolně měnit procento výplat pro některé (velmi úspěšné) klienty.
 
Cena skutečných kontraktů začíná na 1 $. Jsou dva druhy pracovních smluv. První umožňuje měnit lhůtu po 5 minutách, druhá po 15 minutách. Pro obchodování jsou zpřístupněny měnové páry a některá další aktiva.
 
Obchodování OTC (mimoburzovní obchod) je přístupný i o víkendech. Zároveň se cena pohybuje v horizontálním kanálu. Nota bene! O víkendech obchodujete s chytrým generátorem nabídek, který modifikuje historická data neboli jednoduše vytváří nová.
 
 

Licence a předpisy

IQ Option je dceřinou společností IQ Option Europe Ltd. Veškerá práva na doménu a obchodní platformu patří Alta Vista Trading Limited.
 
Společnost získala licenci CySEC № 247/14 vydanou Kyperskou komisí pro cenné papíry a burzu. Datum získání licence 30. července 2014. Hlavním úkolem CySEC je ochrana uživatelů před podvodnými brokery.
 

Obchodní platforma

Obchodní platforma je přístupna přes klienty pro PC, Mac, Android, iOS, ale také přes internetový prohlížeč. Všechny verze mají jedno rozhraní a jsou mezi sebou synchronizovány. Když obchodujete na svém počítači nebo přes internetový prohlížeč, můžete bez problémů pokračovat i na dalších přístrojích.
 

Výhody

• Snadno ovladatelná obchodní platforma;
• Jednotné uživatelské rozhraní;
• Rychlá registrace;
• Demo účet zdarma.
 

Nevýhody

• Příliš omezený výběr expiračních lhůt (nevhodné pro dlouhodobé tradery);
• Některé nástroje nejsou přístupné po 24 hodin;
• Chybí pevný úrok z plateb (neprůhledný algoritmus změn);
• Omezený výběr druhů kontraktů.
 

Konečné hodnocení

I přes všechny nedostatky je dnes IQ Option jeden z nejefektivnějších obchodních zprostředkovatelů. Vděčí za svůj úspěch skutečností, že byl navržen s ohledem na přání stávajících obchodních agentů. IQ Option se dokonale hodí pro ty, kdo zatím neměl žádnou zkušenost s obchodováním na finančních trzích a chtěl by zkusit obchodovat.
JEDNODUCHÝ A SPOLEHLIVÝ
VÝBĚR PENĚZ
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
Sofort Direct