IQ Option demo účet

Pokud to s vyděláváním na burze myslíte vážně, navrhujeme Vám věnovat chvilku a zjistit, jak to funguje na bezplatném demo účtu od IQ Option. Demo účet Vás nevystavuje žádnému riziku a nevyužívá skutečné finanční prostředky. Každému klientovi IQ Option je zpřístupněn demo účet s možností opakovaného dobití 10 000 USD.

Proč využívat bezplatný demo účet?

Jednou z nejjednodušších možností, jak obchodovat s akciemi, komoditami a měnami, je burza. Pokud vaše strategie a předpověď jsou správné, cena zvoleného aktiva se ubírá správným směrem.

Problém nastává ve chvíli, kdy obchodník nedělá důsledná a promýšlená rozhodnutí, což je mnohem složitější, než se může zdát. Úspěch vyžaduje hodně trpělivosti.

My v IQ Option známe nejběžnější úskalí a chyby začátečníků a dokážeme poskytnout klientovi možnost vypilovat svoje dovednosti před tím, než se ponoří do světa obchodování.

Navíc máme speciální tým odborníků, kteří mají za úkol zajistit kompletní podporu demo účtu, poskytnout potřebné znalosti a nástroje, které klient bude potřebovat před vstupem na skutečný trh.

 

 

Demo burza

Demo účet funguje přesně jako ten skutečný a umožňuje nováčkům napřed si vyzkoušet systém. Pro obchodníky je naprosto nezbytné, aby si vyzkoušeli různé obchodní metody dříve, než začnou investovat vlastní prostředky.

Jednou z výhod demo účtu je možnost využívat různé nástroje pro technickou analýzu, jako jsou svícový graf, Fibonacciho retracement, pivot pointy aj. Obeznámení se se speciálními postupy a tajemstvími bez podstoupení rizik činí tento proces mnohem příjemnějším. Pokusná cvičení na plně funkčním demo účtu a možnost souběžného porovnávání výsledků založených na fundamentální a technické analýze přináší působivé výsledky.

Jde o skutečné tržní kotace?

Ano, všechny kotace na Vašem demo účtu jsou přesnou kopií kotací používaných na skutečných účtech a jsou na 100 % reálné. V tomto ohledu obchodování na demo účtu se nijak neliší od obchodování na skutečném účtu. Tento přístup pomáhá novým obchodníkům vypracovat správný postup a plně se obeznámit s metodami, pravidly a regulacemi obchodování na burze.

Bezplatný demo účet

IQ Option je profesionální brokerská společnost, která chápe emoce, které burza vyvolává u některých obchodníků. Proto jsme obchodníkům umožnili vyzkoušet si dovednosti a strategie pomocí demo účtu, a to kdykoli budou chtít a bez ohledu na skutečný stav financí.

IQ Option vyžaduje zálohu ve výši 10 GBP, což, samozřejmě, neplatí pro demo účet. Ten můžete používat před i po dobití reálného účtu. Před vstupem na reálný trh hodně obchodníků dobíjí svůj skutečný účet minimální částkou a později navyšuje zůstatek dalším dobitím. Mějte na vědomí, že obchodování na demo účtu je důležitým krokem pro každého nováčka na trhu.

JEDNODUCHÝ A SPOLEHLIVÝ
VÝBĚR PENĚZ
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
Sofort Direct