IQ Option poskytuje služby pro uživatele z mnoha zemí; každý den se vyvíjí a přizpůsobuje se. Vylepšuje svou funkcionalitu, aby lidé z dalších regionů získali možnost obchodovat a vydělávat. Momentálně obchodování není zpřístupněno ve všech zemích, ale společnost se stále zabývá řešením této otázky.

 

Chce být dostupná pro všechny uživatele, avšak některé okolnosti brání tomu, aby platforma fungovala ve všech regionech. Broker nabízí jedinečné a užitečné funkce pro obchodníky. Není překvapivé, že hodně uživatelů se chce stát součástí této obchodní platformy. Proto se nadále rozšiřuje nabídka služeb a platforma se stává ještě užitečnější, výnosnější a efektivnější.
 
 
IQ Option se stala konkurenceschopnou obchodní platformou právě díky široké nabídce užitečných služeb. V porovnání s dalšími brokery IQ Option požaduje jen minimální počáteční vklad.  Společnost poskytuje svým uživatelům nepřetržitou podporu a pomáhá rozvíjet jejich dovednosti. V rámci systému obchodníci mohou komunikovat a sdílet své zkušenosti a znalosti.  Kromě toho uživatel zde nalezne praktické informace o uzavírání obchodů a strategiích. Zpočátku je velmi obtížné stát se úspěšným traderem a dosáhnout významných úspěchů. Předpovídání cen vyžaduje zkušenosti a také hodně práce. Další strategie vám pomohou uzavírat výhodné obchody a nakonec i vytvořit vlastní jedinečnou a účinnou strategii. Pokud jste ještě nedokázali zvolit pro sebe tu pravou strategii, pak je tu pro vás připravena hotová a efektivní strategie.
 
Nejdřív uživatel musí stáhnout aplikaci nebo přejít na webové stránky platformy, aby se mohl přihlásit a získat vlastní účet. IQ Option nabízí hodně možností stahování, a to nejenom aplikaci pro smartphone, ale také pro další operační systémy, jako jsou Ubuntu, Windows a Mac OS. Uživatel musí dodržet podmínky kompatibility obchodní platformy s operačním systémem, na kterém ji chce využívat. Uživatel potřebuje RAM kolem 2 GB (nebo dokonce 4 GB). Vaše video karta musí podporovat OpenGL 2.0 v případě Mac OS a DirectX 9 pro Windows. Jsou to důležité podmínky, bez kterých není možná plnohodnotná práce na této platformě bez potíží se zobrazením ukazatelů, transakcí, fóra a dalších součástí programu. Pokud máte na pevném disku k dispozici 130 MB paměti, pak můžete pracovat na platformě dokonce i v OS Ubuntu.  Nesetkáte se s žádnými problémy a budete pracovat bez potíží.
 
Tento broker je spolehlivější a navíc ručí za svou bezpečnostní politiku. Každý trader může vyzkoušet demo účet, aby se obeznámil s platformou, než začne obchodovat se skutečnými aktivy. Je to velmi praktické, protože všichni brokeři poskytují odlišné možnosti a služby. Tato platforma usiluje o zpřístupnění obchodování v různých zemích a na různých operačních systémech. Dnes můžete snadno obchodovat dokonce i v operačním systému Ubuntu.
JEDNODUCHÝ A SPOLEHLIVÝ
VÝBĚR PENĚZ
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
Sofort Direct