Aplikace IQ Option pro PC je užitečný program, se kterým vždy budete mít systém na dosah. Nemusíte se přihlašovat na svůj účet přes webový portál –  jednoduše spustíte aplikaci na svém počítači a můžete hned začít obchodovat. Je důležité vědět, že pro vaši bezpečnost se veškeré vklady a vybírání prostředků provádí přes webový portál. Aplikace byla vytvořena pouze pro obchodní operace, jedná se tedy o vaši pracovní základnu. Program IQ Option je navržen pro počítače s operačním systémem Windows, Windows 10 a dalšími verzemi. Ke stažení je také verze IQ Option pro notebooky. Při stahování hlavního souboru aplikace musíte označit potřebné soubory programu IQ Option pro PC pro stažení správných spouštěcích a instalačních souborů. 

 

 

Jak stáhnout IQ Option

 

 Počítačová verze aplikace IQ Option je zdarma, stačí kliknout na tlačítko „Download“. Zde je kompletní návod na stažení IQ Option pro Windows:

 

  • Nejprve přejděte na oficiální web IQ Option. Na hlavní stránce uprostřed obrazovky uvidíte dvě tlačítka: „Obchodovat přes webový prohlížeč“ a „Stáhnout IQ Option pro Windows“. Zvolte možnost stažení. Stahování začne automaticky a budete přesměrováni na stránku s dalšími pokyny. Můžete také využít přímý odkaz ke stažení aplikace do počítače
  •  Po stažení aplikaci nainstalujte. Otevřete stažený soubor, zvolte tlačítko „Next“ a vyberte cílovou složku pro instalaci programu.
  •  Po dokončení instalace klikněte na tlačítko „Finish“, a pokud si nepřejete používat program hned, zrušte spuštění aplikace. Brzy můžete začít obchodovat. Spusťte nainstalovaný program a zadejte přihlašovací údaje. Teď můžete začít obchodovat nebo se učit.

 

Obchodní platforma IQ Option v aplikaci se nijak neliší od webové verze a měli byste se naučit ukazatele, které se v ní používají. Pokud máte pomalejší internetové připojení nebo počítač s nižším výkonem, používejte aplikaci a nejlépe zavřete webový prohlížeč. IQ Option pro Windows 10 se instaluje podobně jako ostatní verze aplikace pro tento operační systém. Při stahování aplikace IQ Option pro notebook se postupuje téměř stejně, záleží především na druhu operačního systému. Musíte dodržovat postup a věnovat pozornost nastavením během instalace. IQ Option pro PC je skvělou možností, jak se rychle přihlásit a začít obchodovat, aniž byste promarnili čas zadáváním přihlašovacích údajů a načítáním oficiálních stránek. Zástupce aplikace na pracovní ploše umožní okamžitou práci, kdykoli to budete potřebovat.

JEDNODUCHÝ A SPOLEHLIVÝ
VÝBĚR PENĚZ
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
Sofort Direct