Zprostředkovatel pod přísnou kontrolou EU a CySEC.

Globální online obchodní platforma nabízí velmi praktickou zákaznickou podporu ve 20 jazycích. Je to doposud nejlevnější obchodní platforma. Počáteční vklad činí pouze 10 USD. Každý nový uživatel má k dispozici demo účet. Stačí kliknout na tlačítko „Účet“. Pak musíte zadat své osobní údaje. Pokus si přejete začít vydělávat okamžitě, klikněte na „Začít obchodovat“.

Depozity jsou jednoduché finanční nástroje. Zahrnují tržní indexy, akcie, burzovní komodity, měny. Noví uživatelé by měli obchodovat měnové páry pomocí opcí, protože měny lze snadno monitorovat a vydělávat na nich.

Na fotografii níže je ukázka využití USD a EUR.

 

 

Pro nastavení času vypršení opce, doby, po kterou poběží obchod (od několika sekund až do pěti měsíců), musíte kliknout na tlačítko EUR/USD. Doba trvání obvykle závisí na cíli obchodníka a výši částky, se kterou obchoduje. Například můžete snadno obchodovat USD a EUR, protože jejich ceny obvykle nekolísají a lze je snadno monitorovat. Z toho důvodu musíme zvolit čas exspirace v rozmezí 5-60 minut.

Pokud jste zvolili USD a BTC, doporučujeme zadat 15 minut, protože sazby těchto měn dlouhodobě kolísají.

 

První vklad

 

 

Obrázek nahoře ukazuje možnosti pro první investici. Naše první investice činila 400 USD. Po zadání částky nástroj vypočítal 364 USD. V případě neúspěchu riskujeme ztrátu 400 USD.

 

Zvolte svůj osud

Posledním krokem bude rozhodnutí o vašem osudu. Máte dvě možnosti: pokud jste si jistí, že uspějete, zvolte „Nahoru“, pokud nejste si příliš jistí, zvolte „Dolů“ Zvolili jsme „Nahoru“, protože dolar a euro vypadaly nadějně.

Ve chvíli exspirace času zjistíte, zda jste uspěli. Pokud vyhrajete, dostanete první investovanou částku a výhry, pokud prohrajete, dostanete zpět pouze první vklad.

Můžete si tak být jistí, že tento agent poskytuje nejlepší a nejjednodušší online obchodní platformu pro začátečníky, která kdy existovala. Avšak každá činnost vyžaduje dostatek zkušeností. Může to zabrat víc času, než získáte profesionální dovednosti v této oblasti. Abyste to zvládli co nejrychleji, musíte neustále sledovat změny burzovních cen. Úspěch vyžaduje hodně praxe.

 

 

JEDNODUCHÝ A SPOLEHLIVÝ
VÝBĚR PENĚZ
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
Sofort Direct