Již téměř po dobu 3 let IQ Option má pověst důvěryhodné obchodní platformy. Díky široké nabídce funkcí a užitečných nástrojů mnoho uživatelů ji  považuje za velmi praktickou. Tento broker umožňuje nováčkům učit se novým věcem a rozvíjet své dovednosti v oblasti obchodování. Uživatelé často sdílí tipy pro nováčky, aby jim zjednodušili práci na platformě. 

 

 Nezkušení tradeři mívají hodně otázek a nejčastější je: Jak vydělat a vyhnout se rizikům? Tyto a další tipy se dozvíte z tohoto článku. 

 

  • Nízké sazby

 Neinvestujte do obchodu velké částky. Je lepší si zajistit malý, ale jistý zisk, než přijít o spoustu peněz. Výhodou této platformy je malý počáteční vklad. Můžete začít obchodovat při nízkých sazbách a cenách. 

 

  • Zvolte strategii

 Díky strategii dokážete dělat přesnější předpovědi. Můžete použít vlastní, nebo zvolit strategii od zkušenějšího tradera. Je to vynikající řešení, pokud ještě nedokážete analyzovat a posuzovat stav trhu pro aktuální transakci. 

 

 

  • Nebojte se rizika

 Riziko je s obchodováním úzce spjato, a tak s tím musíte počítat. Pokud nechcete přijít o větší částku, využijte minimální možný vklad. Omezí to možnou ztrátu a nepřijdete o všechny peníze. 

 

  • Držte své emoce na uzdě 

 Bez disciplíny a sebeovládání se neobejdete. Panika může vést až ke ztrátě. Impulzivní chování nemá co dělat s obchodováním. Předpokládá se, že při obchodování se budete řídit logikou a zdravým úsudkem, emoce musí jít stranou. 

 

  • Trpělivost růže přináší

 Často se stává, že nováčci v obchodování nemají dostatek trpělivosti. Je to jedna z největších chyb, které se tradeři dopouští. Musíte mít na paměti, že velké zisky nepřijdou po pár kliknutích. Vaše první velké zisky musí sestávat z odborných znalostí a zkušeností. Ale tradeři odcházejí z platformy, pokud nevidí okamžitě na svém účtu velké částky. Pokud dokážete správně plánovat a předpovídat, pak se obchod stane vaší nejoblíbenější a nejvýnosnější prací. 

 

  • Nebojte se zmáčknout tlačítko

 Hodně traderů nemá odvahu kliknout na tlačítko a dokončit obchod. Cítí nejistotu a strach ze ztráty peněz. Každé rozhodnutí je ověřením vašich znalostí a výsledkem vaší analýzy. Nebojte se jednat. 

 

Jsou i další tipy, které vám pomohou stát se profesionálním traderem. Emoce pod kontrolou, volba strategie a kvalitní plánování každé akce jsou základem pro úspěšné obchodování. Tento broker poskytuje hodně rad, díky kterým všichni uživatelé dostanou potřebnou podporu. Nemusíte se ničeho obávat. Jen nebuďte líní a nastudujte si maximální objem informací o obchodním systému. Osobní rozvoj vám pomůže získat více zkušeností, vydělávat na lukrativních obchodech a nakonec dosáhnout finanční nezávislosti.

JEDNODUCHÝ A SPOLEHLIVÝ
VÝBĚR PENĚZ
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
Sofort Direct