Výběr prostředků z IQ Option je rychlý, jednoduchý a bezpečný. Můžete vybrat finanční prostředky pomocí debetní nebo kreditní karty. Minimální částka platí pro automatické výběry. Informace k poplatkům za výběr naleznete níže.

 

Abychom ochránili Váš účet před vykradením a podvodníky, zajistili jsme řadu bezpečnostních opatření. Pro výběry prostředků můžete propojit svůj účet se debetní nebo kreditní kartou. Pokud nechcete používat bankovní kartu, zvolte jiný způsob - Skrill, Neteller nebo WebMoney.

Mějte na vědomí, že v tomto případě Vám zvolený poskytovatel platebních služeb může účtovat poplatky. Veškeré poplatky účtované IQ Option jsou jasně stanoveny na stránce s obchodními podmínkami.

Výběry z IQ Option jsou spolehlivé a bezpečné. Tady je několik často kladených otázek ohledně výběru peněz.

 

Jak můžu vybrat peníze?

 

Vybírání peněz na IQ Option je velmi jednoduché. Přejděte na stránku Výběr prostředků na svém účtu. Uvidíte několik ikonek označujících různé způsoby výběru peněz.

Zvolte jeden z nich, zadejte částku, kterou si přejete vybrat, a další požadované údaje. Následně klikněte na Vybrat prostředky a to je vše. Váš požadavek bude zpracován během následujících 24 hodin.

 

Kolik to zabere, než dostanu peníze?

 

Obvykle je požadavek zpracován během 24 hodin. Nicméně se může stát, že poskytovatel služeb bude potřebovat na vyřízení transakce více času. Zprostředkovatel platby může účtovat poplatek za transakci.

 

Jaké jsou maximální a minimální částky výběru?

 

Pro výběr 2 USD a méně budete muset kontaktovat naši podporu. Jinak žádná minimální částka výběru z Vašeho účtu není stanovena. Maximální částka, kterou můžete vybrat ze svého účtu v jedné transakci, je 1 000 000 USD.

 

Kolik můžu vybrat ze svého účtu za jeden den? Jsou nějaké limity?

 

Maximální částka, kterou můžete vybrat ze svého účtu za jeden den, je 1 000 000 USD. Počet požadavků od traderů není omezen. Nicméně zvolená částka nesmí přesáhnout výši zůstatku na Vašem účtu.

 

Jaké doklady budu potřebovat pro výběr peněz?

 

Budeme potřebovat od Vás řadu dokladů. Ověření těchto dokladů je součástí verifikace účtu. Je to zásadní opatření pro prevenci podvodů na Vašem účtu.

JEDNODUCHÝ A SPOLEHLIVÝ
VÝBĚR PENĚZ
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
Sofort Direct