IQ Option aplikace ke stažení

Aplikace IQ Option je pokročilá aplikace, která umožňuje využívat online několik obchodních nástrojů. Okamžité reagovaní na data a události je základem pro online obchodování. Právě proto jsme vyvinuli aplikaci pro všechny rozšířené operační systémy, a to včetně Windows pro PC, Mac OS, iOS a Android. Všem obchodníkům doporučujeme nainstalovat aplikaci IQ Option, aby vytěžili z obchodování maximum. Nedělejte si starosti, pokud aplikace neběží na vašem telefonu, protože ji můžete ovládat přes webové rozhraní.

Zvolte zařízení, pro které chcete stáhnout aplikaci IQ Option:

Zvolte zařízení, pro které chcete stáhnout aplikaci IQ Option
Zvolte zařízení, pro které chcete stáhnout aplikaci IQ Option

Recenze na aplikaci IQ Option pro PC

Zhlédněte video přehled aplikace IQ Option pro PC a zjistěte nejdůležitější funkce a možnosti obchodní platformy.

Pro využívání platformy začněte obchodovat na demo účtu. Pokud po přepnutí na reálný účet stále budete mít pocit, že potřebujete dodatečný trénink, kdykoli můžete přepnout zpátky na demo účet.Desktopová verze platformy IQ Option získala řadu ocenění a je vysoce oceňovaná profesionálními tradery i nováčky. Nevěřte nám na slovo a přesvědčte se sami, co všechno dokáže naše obchodní platforma.

Získejte 13 indikátorů technické analýzy včetně klouzavých průměrů, MACD, Stochastic, Alligator, Parabolic SAR, a naučte se s nimi pracovat pomocí video návodů. Sledujte na své obrazovce zároveň až 9 grafů. Užívejte si okamžitý převod peněz na svou kreditní kartu.IQ Option je brokerská společnost, která sídlí v Evropě a je regulovaná Kyperskou komisí pro cenné papíry (Cysec). Pro zajištění bezpečnosti finanční prostředky brokera jsou uchovávány zvlášť od klientových. Každému VIP klientovi je k dispozici osobní account manažer, který ovládá jejich jazyk.

IQ Option mobilní aplikace pro iOS a Android

Mocná aplikace pro platformy Android a iOS umožňuje našim traderům zůstávat ve spojení se svými účty kdekoli a kdykoli.Podívejte se na krátké video a zjistěte více o aplikaci IQ Option pro iOS a Android.

JEDNODUCHÝ A SPOLEHLIVÝ
VÝBĚR PENĚZ
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
Sofort Direct