Obchodník vždy potřebuje speciální obchodní aplikaci. Nejsou to pouze aplikace pro vyhledávání spolehlivých transakcí, ale také sociální sítě, newslettery, dokonce i mobilní aplikace, se kterou i nezkušený trader může plnohodnotně investovat a uzavírat obchody.

 

 

Dnes již existuje hodně aplikací. Analytici provádějí vlastní výzkumy, aby mohli sestavovat žebříčky nejlepších aplikací pro obchodování na burze. V této recenzi vám povíme o aplikaci IQ Option. 

IQ Option je nejlepší obchodní aplikace. IT odborníci vytvořili servis od nuly. Krok za krokem budovali oblíbený a ziskový servis, díky kterému obchodníci mohou vydělávat opravdu významné částky. Takový úspěch a popularita inspirovaly další tradery a obchodní servisy. Servis poskytuje svým uživatelům nejlepší podmínky obchodování, spolehlivou podporu, jedinečnou a inovační platformu a aplikaci pro mobilní telefony a počítače. Podmínky používání (10 USD pro první vklad, 1 USD minimální sazba a bezplatný demo účet) umožňují začít s obchodování všem zájemcům. Aplikace má stejné vlastnosti jako webová verze. Získáváte možnost vydělávat kdekoliv: doma, v parku, v kavárně aj. Tato recenze přináší informace o tom, kde stáhnout aplikaci zdarma. 

Pro stažení není nutné mít registrovaný účet. Velikost aplikace nepřesahuje 12 Mb. Proto ji každý stáhne během chvilky. 

 

 

Instalace

 Pro instalaci aplikace otevřete stažený soubor.

 Klikněte na tlačítko „Další“ a rozhodněte se, do které složky chcete aplikaci nainstalovat.

Po těchto krocích program požádá o přihlášení.

 Pokud již máte registrovaný účet, stačí pouze zadat osobní údaje a přihlásit se přes webovou stránku. Pokud jste se již neregistrovali, je nezbytné založit účet vyplněním speciálního formuláře.

 

Vlastnosti

 Pro investování a výběr prostředku můžete používat různé servisy, včetně bankovních karet, Webmoney, Skrill, Neteller aj. Všichni tradeři bez rozdílů zkušeností mají bezplatný přístup k video návodům, ze kterých se něco dozví o obchodování. Aplikace také nabízí tuto možnost. 

Přes aplikaci taktéž můžete provádět vklady a výběry. Po autorizaci aplikace vás požádá o první investici. Můžete souhlasit, nebo odmítnout. Můžete investovat na demo účtu. Tuto možnost si zpřístupníte kliknutím nebo klepnutím na inventář v běžném nebo demo účtu. 

 

Závěr

 Je mnohem praktičtější používat k obchodování zmíněnou aplikaci než webové stránky, protože nabízí traderům více příležitostí. Navíc aplikace je rychlejší. Právě proto vykazuje lepší výsledky. Stáhněte si a nainstalujte aplikaci hned teď. 

 

 

JEDNODUCHÝ A SPOLEHLIVÝ
VÝBĚR PENĚZ
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
Sofort Direct