IQ Option nabízí svým uživatelům jednoduché rozhraní, které nebude rušit tradery při práci reklamami a bannery. Trader může využívat systém až po registraci a aktivaci uživatelského účtu. K tomu nepotřebujete žádné speciální počítačové dovednosti. Stačí otevřít formulář a zadat své údaje do příslušných polí. Tlačítko „Registrace“ naleznete snadno. Systém nevyžaduje hodně informací. Musíte zadat své křestní jméno, příjmení a aktuální e-mail. Následně si aktivujte účet pomocí aktivačního odkazu, který dostanete na uvedený e-mail. Od teď je váš IQ Option účet připraven k využití a můžete začít obchodovat. Jste-li začátečník, vyzkoušejte demo verzi a seznamte se s možnostmi obchodní platformy.

 

 

Pokud jste vše provedli správně, pak jsou vaše přihlašovací údaje aktivní a můžete se nyní přihlásit na svůj osobní účet. Po ověření kódu a aktivaci účtu přejděte na stránku s návodem k používání tohoto systému. Pro tradera je nezbytné získat speciální dovednosti, aby při obchodování mu nic nepřekáželo. Pokud se chcete nejprve věnovat praxi, využijte demo verzi. Nejsou v ní zpřístupněné některé možnosti, které budete mít k dispozici v plné verzi. Hodně expertů doporučuje demo účet z toho důvodu, že každá obchodní platforma má vlastní specifika.

 

Pro přihlášení na svůj účet trader může využít externí účet, například se může přihlásit přes sociální sítě. Je to velmi praktické, protože nemusíte zadávat údaje (jsou již dostupná na vašem externím účtu). Po přihlášení můžete zaškrtnout políčko pro zapamatování přihlášení z vašeho počítače nebo mobilu. Stránky jsou navrženy tak, že se trader může dostat na svůj obchodní účet pomocí přihlašovacích údajů třetích stran. Pokud chcete využívat externí účet, ujistěte se, že registrované osobní údaje odpovídají skutečnosti (jméno a příjmení). Tradeři se často ptají, jaké údaje mohou zadat při registraci. Pouze pravdivé! Tato obchodní platforma je seriózní systém, ve kterém můžete použít pouze skutečné údaje. Je to nezbytné pro ověření vaší totožnosti a možnosti zobrazování a dobití vašeho účtu.

JEDNODUCHÝ A SPOLEHLIVÝ
VÝBĚR PENĚZ
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
Sofort Direct