Přehled IQ Option

Co činí platformu IQ Option tak výjimečnou a proč miliony lidí volí právě ji pro úspěšné online obchodování?

Multifunkčnost

Začneme tento přehled skutečností, že společnost nabízí vysoce mobilní obchodní platformu. Klienti IQ Option mají příležitost obchodovat s měnami, kryptoměnami, ETF a akciemi způsobem, který jim nejlépe vyhovuje, ať už je to stahovatelná aplikace, webová aplikace nebo mobilní verze.

Díky mobilní aplikaci vyvinuté pro Android a iOS tradeři získávají přístup k neomezenému obchodování kdekoli a kdykoli.

Neomezenému obchodování kdekoli a kdykoli
Neomezenému obchodování kdekoli a kdykoli

Můžete si být jistí, že Vám neunikne žádná událost.

Snadné použití

Minimální vklad činí 10 USD, což je podstatně méně, než kolik požaduje většina brokerů. Takto jednoduše broker zpřístupňuje „obchodování lidem po celém světě“. Broker nabízí zdarma demo účet, na kterém si tradeři mohou vyzkoušet strategie, aniž by museli podstupovat rizika.

Obchodní platforma IQ Option vypadá úchvatně:

Bezplatný demo účet je vybaven všemi nezbytnými nástroji a zdroji tak, aby Vám umožnil v klidu si osvojit obchodní dovednosti bez jakéhokoli ohrožení Vašich financí.

Je naprosto normální, aby nováčci i zkušení tradeři měli otázky a potřebovali pomoc. IQ Option nabízí špičkovou vícejazyčnou podporu 24/7, a to telefonicky, prostřednictvím chatu a e-mailu. Dostanete jasnou a rychlou odpověď na jakékoliv otázky.

Nejvyšší obchodní zkušenost
Nejvyšší obchodní zkušenost

Platby a výběr bez poplatků

IQ Option zajišťuje snadné a bezpečné provedení všech plateb Například ty nejběžnější platební metody, jako jsou Skrill, debetní/kreditní karty, Web Money, bankovní převod a dokonce i bitcoiny, jsou k dispozici, a to bez poplatků brokerovi.

V IQ Option nejsou žádné skryté poplatky za výběry. Je to velmi důležité, protože je poznat, že broker chce poskytovat traderům výborné obchodní podmínky, aniž by je zatěžoval poplatky.

Další výhody

Další zajímavé výhody, které jsme u IQ Option objevili, jsou popsány níže.

  1. Vzdělávací materiály: video návody jsou zpřístupněny všem klientům. To znamená, že dostanete velice užitečné informace o tom, jak a s čím obchodovat.
  2. Jasná pravidla: podřadné obchodní weby obvykle jen velmi mlhavě upozorňují na rizika (anebo vůbec o nich nemluví). Nicméně, jak jsme zjistili, broker IQ Option jasně upozorňuje, že akcie přináší stejně vysoké riziko jako jakýkoli druh obchodu.
  3. Ocenění a uznání: díky poctivému přístupu broker získal prestižní mezinárodní ceny, včetně ceny v kategorii Nejinovativnější broker od Show FX World a Nejspolehlivější broker od MasterForex-V.

Závěr

Měli byste investovat s IQ Option? Je to online obchodní platforma, která vždy s sebou přináší určitou míru rizika. Nicméně, jak jsme již poznamenali v přehledu IQ Option, nic nenaznačuje, že se jedná o podvod. Pozitivní recenze na internetu jsou dobrým ukazatelem důvěryhodnosti a legitimity.

JEDNODUCHÝ A SPOLEHLIVÝ
VÝBĚR PENĚZ
PayPal
Mastercard
Neteller
Skrill
Visa
Sofort Direct